O firmie

 

Firma Handlowo-Produkcyjna Kajczuk Mirosław
ul. Witosa 4
21-500 Biała Podlaska

NIP: 537-157-56-83 REGON: 061426059

Firma Handlowo-Produkcyjna Kajczuk Mirosław to przesiębiorstwo z tradycją i doświadczeniem w zakresie wystroju okien, artykułów łazienkowych i pościelowych. Na polskim rynku z powodzeniem funkcjonujemy już od 25 lat zaopatrując naszych Klientów w najlepszej jakości produkty oraz usługi wystroju wnętrz.

Od roku 1993 prowadziliśmy działalność przede wszystkim na terenie województwa podlaskiego i lubelskiego. W 2005 r. postanowiliśmy rozszerzyć zasięg swojej sprzedaży i wejść na rynek ogólnopolski poprzez działalność w Internecie pod marką Voile. Ponad dziesięć lat doświadczenia w obsłudze klientów detalicznych w naszych tradycyjnych sklepach zaprocentowało w wymagającej sprzedaży w Internecie. Świadczy o tym m.in. ponad 1500 zadowolonych Klientów z serwisu Allegro.pl, którzy wystawili nam pozytywne komentarze na profilu Voile_PL. W 2009 roku naszą działalność w Internecie rozszerzyliśmy o sklepVoile.pl, którego uruchomienie pozwoliło nam zaprezentować szerszą gamę produktów w dogodny dla Klienta sposób.

Nasze pościele, ręczniki, zasłony, firanki i karnisze są starannie wyselekcjonowane i dobrane tak, by jak najdłużej mogli się Państwo cieszyć ich trwałością i pięknym wyglądem. Ponadto nasza pracownia krawiecka na życzenie Klienta indywidualnie dopasowuje każde zamówienie, dbając przy tym o staranne wykonanie i wykończenie.

Mając na uwadze najwyższą jakość i  maksymalne zadowolenie Klientów jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie elementy wystroju zarówno wnętrz Państwa domu jak i miejsc pracy. Zachęcamy więc do zamówień wszelkie instytucje i firmy, gdyż równie uważnie podchodzimy do zadań kompleksowych.